Новинка

влевовправо
Каремат, Піддупник 1-но секційний, мультикам
- Немає в наявності
- Код: 2007301497919
560 ₴
+380 (97) 166-49-49
Магазин Буча. Інтернет-замовлення
- +380 (67) 502-37-34Менеджер по роботі з партнерами
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поддупник 1-но секционный
Ткань – оксфорд
Ткань – оксфорд
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Сидушка |
| Матеріал | Oxford |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 28 см |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Мультикам |
- Ціна: 560 ₴

